GENEL BİLGİLERİ

Tabela özellikle dış mekânda çok zengin kullanım alanları olmasından ve herkesin görebilmesinden dolayı geniş bir yelpazeye sahiptir.

Yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtma çalışmaları gibi amaçlar için, genellikle dış mekân (bina, yol, açık alan vs.) ve kapalı alanlarda, belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan platformlara denir.

Günümüz ticari dünyasında tabela en çok ticari firmalar tarafından tercih edilerek rekabette en sıralarda yer almanın bir aracı olarak görülmektedir.

Kullanılacak amaca ve mekâna göre istenilen boyutlarlarda, renklerde ve biçimde uygulanabilir.

Bugün tabelasız herhangi bir firma binası görülemeyeceği gibi; çeşitli alanlarda kullanılan ışıklı tabela , totem, bilboard ve led alternatifleri ile bulundukları alanların dışında da daha özgür reklam yapabilmektedirler.

Bugünde reklam sektörü için önemli bir yerdedir.

Tabela tanımdan da anlaşılacağı gibi, firmaların, kurumların ister ticari olsun, ister kamu HİZMETİ Amaçlı olsun İnsanların dikkatini çekmek ettik belli Bilgileri onlara empoze etmek amacıyla Kurulmuştur.

Üzerinde tanıtıcı, belirtici bir yazı, açıklama, işaret veya resim bulunan, tahta, sac vb. den yapılan levha.

 Fiyatları

Yenilikçi teknoloji anlayışına uygun üretim makinalarıyla, talep edilen her tasarımı başarılı bir şekilde ortaya çıkaran firmamız, müşterilerinin beklentilerini karşılayan en iyi tabela çeşitlerinin üretimini yapmaktadır.  Tasarım ve üretim sürecinde olduğu gibi sonrasında da müşterimize profesyonel destek sunarak, güvenli bir tabela deneyimi yaşamalarına öncülük ediyoruz. Modern ve özgün tasarımlarıyla markaların rakiplerinden sıyrılmasına yardımcı olan tabelalar, günümüzde en çok tercih edilen reklamcılık yöntemlerinden biridir. Yüksek bir işlevselliğe sahip oluşu ve görsel bir şıklık sunması yönüyle tabelalar en etkili görsel iletişim aracı olmayı başarmaktadır.

Kullanım amacına ve mekana uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Müşterilerin taleplerini göz önünde bulunduran firmamız, istenen renk ve ebatta tabela üretimi yapmaya özen göstermektedir. Tabela fiyatları; tercih edilen tabelanın malzeme kalitesine, boyutuna ve çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Markalar, uzun ömürlü bir reklamcılık yapabilmek için tercih edecekleri tabelanın kaliteli malzemeden üretilmesine özen göstermelidir.

bize google üzerinde puan ver

Tabelalar, firmaların daha fazla kişi tarafından tanınması için tercih ettikleri materyallerin genel adıdır. Tabelaların hazırlanma aşamasında farklı malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler, firmaların tercih durumlarına göre de farklılık gösterebilmektedir. Tabelalar, hitap edeceği müşterisi kitlesi göz önünde bulundurularak hoş bir görünüme sahip olmalıdır. Bu sebeple de tabela alanında pek çok çeşit bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; totem tabela, çatı tabelası, pleksi tabelalar, kutu harf tabelalar ve paslanmaz tabelalar gibi tabelalardır.

Tabelalar firmaların isteğine bağlı olarak ışıklı ve ışıksız olarak üretilebilmektedir. Işıklı tabela, daha şık  bir görünüm elde etmek amacıyla farklı ışık çeşitleri kullanılarak hazırlanmaktadır. Dış mekanlarda, çatılarda ve bina girişlerinde kullanılabildiği gibi iç mekanlarda da ışıklı tabelalar tercih edilebilmektedir. Işıksız tabelalar da gün ışığında aktif reklam imkanı sunan, her alanda tercih edilebilen bir marka tanıtım seçeneğidir. Müşterilerinin kurumsal kimliğine yakışır en doğru tasarımları sunan Mavi Reklam, hem üretim sürecinde hem de üretim sonrasında profesyonel destek sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.