ANTETLİ ZARF GENEL BİLGİLERİ

Zarflar, diğer basılı ürünleriniz kadar önemlidir. Profesyonel olarak hazırlanan zarflar, diğer basılı ürünleriniz ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmalı ve teklif mektubunuz, faturanız, kartvizitiniz için doğrudan pazarlama ortamında açmak ve okumak için potansiyel müşterileri teşvik etmelidir.

Zarflar ebatlarına ve kullanım şeline göre çeşitlilik arz eder. Davetiyeler özel üretim zarflar, davetiye zarfları, diplomat zarf standart zarflar, torba zarflar gibi değişik kategorilere ayrılır.


İçe katlanmış A4 kağıtlar için buklet zarf. Sürekli form kağıtlar için diplomat zarf. Pencereli ve penceresiz seçenekler. Kendinden yapışkanlı, kolay kapanan zarflar diye birbirinden ayırabilirz.


ANTETLİ KAĞIT GENEL BİLGİLERİ

Birinci hamur Kağıt malzeme üzerine istenilen adette ve renkte baskı yapılabilen Kurumsal firmaların tercih edilen ürünlerin başında gelir. Yazışmalarda ve tekliflerde kullanılır. Antetli kağıt,  bir şirketin her zaman ihtiyaç duyduğu belgelerden biridir.

Firmanızın resmi yazışmalarda kullanacağı birinci hamura baskılı özel bir kağıttır. Bu yüzden, tasarımını oluştururken ciddiyeti yansıtmaya özen gösteriniz. Firma logonuz, adres ve diğer iletişim bilgilerinizin eksiksiz olması gerekmektedir.